Margus Pilv

Rattaks on KTM Aera 29 Comp .
Sattusin tuttavate kutsel ühissõidule ja siis mingi aeg Ragnar kutsus klubisse ka.
Lemmik võistlusradasid on kolm: Karujärve MK, Kuusalu 2016 EC rada ja Jõulumäe EC rada. Trenniradadest on lemmik Oandu-Aegviidu RMK 375km-se raja osa. Kõige enam sõidan Kakumäelt mööda mereäärseid radu siis vastavalt kas Vääna-Jõesuuni või Keila-Joani ja mööda kergliiklusteed ja asfalti tagasi, samuti Harku-Trummi kandis.
Võistlustelt väga eredaid momente pole, Spithami mängude esikoht rattaorienteerumis võib-olla :) Tore on ka vahest mõne tuttavaga võistlustel koos kulgeda nii et lõpus väga väsinud ei ole. Emotsioonidelt parim minu jaoks üldse igasugu rattasõitudest oli siiamaani sõit marsruudil Kakumäelt kodust-Perakülasse, sealt mööda RMK Peraküla-Aegviidu-Ähijärve 820km rada (http://loodusegakoos.ee/kuhuminna/matkatee/perakula-aegviidu-ahijarve-ma...
http://loodusegakoos.ee/kuhuminna/matkatee/perakula-aegviidu-ahijarve-matkatee) lõppu + väiksesed kõrvalepõiked näiteks Tartusse kokku 1007 km 6 päevaga. Ise ka hästi ei uskunud et jaksasin :) Suhteliselt teistsugune kuigi pikkuselt lühike oli ka sõit Boliivias väga hõredas õhus 3900-4000m peal.