VÕISTLUSKALENDER 2020
  kalendrit viimati korrigeeritud 30.12.2019
Jrk   Kuupäev Võistlus Ala Kat Koht
1 L-P 08-09.02.2020 EMV trekisõidus (M/NE, M/NJ omnium) TRK UCI CN Panevežys, Leedu
2 L 15.02.2020 47. Jalgratturite talikross I etapp/ Elva 2020/ Tartumaa lahtised meistrivõistlused MAS 3 Elva
3 L 22.02.2020 47. Jalgratturite talikross II etapp/ Elva 2020/ Tartumaa lahtised meistrivõistlused MAS 3 Elva
4 L 11.04.2020 TRC 1. etapp MAS 2 Tallinn
5 L 18.04.2020 TRC 2. etapp MAS 2 Tallinn
6 P 19.04.2020 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari I etapp - Pirita XCO MAS 2 Tallinn
7 K 22.04.2020 Transtar Temposari I etapp MNT 3 Tõravere
8 R 24.04.2020 III Otepää GP MNT 3 Tehvandi suusarolleriring
9 L 25.04.2020 Sangaste Valgete Teede Rattaralli MNT 2 Sangaste Lossiküla
10 P 26.04.2020 TRC 3. etapp MAS 2 Tallinn
11 P 26.04.2020 Otepää Rattaralli MNT 3 Tehvandi
12 K 29.04.2020 Filter Temposari Jüris - I etapp MNT 3 Jüri
13 R 01.05.2020 TRC 4. etapp MAS 2 Põltsamaa
14 L 02.05.2020 Filter Maanteekarikasari - Mulgi 10. Rattaralli MNT 2 Viljandi
15 P 03.05.2020 Bosch 1. etapp - 20. Mulgi Rattamaraton MAS 2 Viljandi
16 P 03.05.2020 Tallinna Meistrivõistlused kriteeriumis MNT 2 Tallinn
17 L-P 09-10.05.2020 Valgehobusemäe MTB Fest 2020/ Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari II etapp MAS UCI Järvamaa/ Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
18 P 10.05.2020 Ramudden 6. Valgehobusemäe Rattamaraton/ Estonian Cup I etapp MAS 2 Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
19 P 10.05.2020 Põhja Tallinna Meistrivõistlused kriteeriumis MNT 2 Tallinn
20 K 13.05.2020 Filter Temposari Maardus - II etapp MNT 3 Maardu
21 P 17.05.2020 Kalevi Meistrivõistlused kriteeriumis MNT 2 Tallinn
22 K 20.05.2020 Transtar Temposari II etapp MNT 3 Kavastu
23 L 23.05.2020 Bosch 2. etapp - 22. Rõuge Rattamaraton MAS 2 Rõuge Pesapuu Vaatetorn
24 L 23.05.2020 EMV kriteeriumis/ Elva tänavasõit MNT EMV Elva
25 L 23.05.2020 Eesti Noorte Meistrivõistlused BMX-krossis I etapp BMX EMV Spot of Tallinn
26 P 24.05.2020 Filter Maanteekarikasari - Elva 35. Rattapäev MNT 2 Elva
27 K 27.05.2020 Filter Temposari Kiilis - III etapp MNT 3 Kiili
28 N-L 28-30.05.2020 Tour of Estonia 2020 MNT UCI Tallinn-Tartu
29 L 30.05.2020 Eesti Noorte Meistrivõistlused BMX-krossis II etapp BMX EMV Tartu
30 L 30.05.2020 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari III etapp/ Rakvere XCO MAS 2 Rakvere
31 P 31.05.2020 Tartu Rattaralli MNT 2 Tartu
32 P 31.05.2020 Tartu Linna Meistrivõistlused BMX-krossis BMX 2 Tartu
33 K 03.06.2020 Transtar Temposari III etapp MNT 3 Rahinge
34 L 06.06.2020 12. Kalevipoja Rattamaraton/ Estonian Cup II etapp MAS 2 Kuremaa
35 L 06.06.2020 Bosch 3. etapp - 6. Alutaguse Rattamaraton MAS 2 Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus
36 P 07.06.2020 Filter Maanteekarikasari - Kuusalu 27. Rattaralli MNT 2 Kuusalu
37 K 10.06.2020 Filter Temposari Viimsis - IV etapp MNT 3 Viimsi
38 K-N 10-11.06.2020 Kalevi Noortetuur MNT 3 Tallinn
39 N 18.06.2020 EMV maantee eraldistart MNT UCI CN Keila
40 L 20.06.2020 EMV maantee ühisstart MNT UCI CN Keila
41 P 21.06.2020 EMV maantee ühisstart MNT UCI CN Keila
42 K 24.06.202 Järva 4. Rattamaraton MAS 3 Järva-Jaani Võllaste terviserajad
43 L 27.06.2020 Frank Kutter 18. Raplamaa Rattamaraton/ Estonian Cup III etapp MAS 2 Laukkataguse Puhkeküla
44 P 28.06.2020 Filter Maanteekarikasari - Pärnu 20. Rattapäev MNT 2 Pärnu
45 T-R 30.06-03.07.2020 45. Rahvusvaheline Tartu noorte tuur MNT 3 Tartu
46 K 01.07.2020 Filter Temposari Arukülas - V etapp MNT 3 Aruküla
47 L 04.07.2020 Eesti Noorte Meistrivõistlused BMX-krossis III etapp BMX EMV Spot of Tallinn
48 L 04.07.2020 Husqvarna Olümpiakrossi karikasari IV etapp/ Põleva Kivi XCO MAS 2 Kiviõli Seikluskeskus
49 P 05.07.2020 Bosch 4. etapp - 18. Rakvere Rattamaraton MAS 2 Rakvere Spordikeskus
50 P 05.07.2020 EMV DHI MAS UCI CN Kiviõli
51 P 05.07.2020 EMV BMX (M/NE, M/NJ) BMX UCI CN Tallinn
52 T-N 07-09.07.2020 Urumarja 32. velotuur MNT 3 Urumarja
53 N 09.07.2020 Kalevi Meistrivõistlused trekisõidus TRK 2 Helsingi
54 L-P 11-12.07.2020 EMV XCO MAS UCI CN Lähte
55 L 18.07.2020 E-Piim 17. Kullamaa Rattamaraton/ Estonian Cup IV etapp MAS 2 Kullamaa Keskkooli staadion
56 P 19.07.2020 Lauri Ausi 17. mälestusvõistlus MNT 1 Pirita klooster
57 N 23.07.2020 EMV trekisõidus seenioritele TRK EMV Helsingi
58 P 26.07.2020 EMV maraton / Bosch 5. etapp - Škoda Laagri 20. Rakke Rattamaraton MAS UCI CN Rakke
59 K 29.07.2020 Transtar Temposari IV etapp MNT 3 Kärkna
60 L 01.08.2020 Veloplus 6. Kaika Rattamaraton 2020 MAS 3 Antsla vald, Kaika küla, Kaika Seltsimaja
61 R-P 31.07-02.08.2020 EMV mitmepäevasõidus seenioritele/ Veteranide velotuur MNT EMV Jõulumäe Tervisespordikeskus
62 L 08.08.2020 Eesti Noorte Meistrivõistlused BMX-krossis IV etapp BMX EMV Tartu
63 L 08.08.2020 Rand & Tuulberg 20. Elva Rattamaraton/ Estonian Cup V etapp MAS 2 Elva
64 P 09.08.2020 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari V etapp/ Kütioru XCO MAS 2 Kütioru
65 P 09.08.2020 Balti Karikavõistlused BMX-krossis BMX 2 Tartu
66 T-K 11-12.08.2020 TTP Noortetuur MNT 3 Tallinna Lauluväljak
67 L 15.08.2020 Fakto Auto Tallinna 10. Rahvasõit MNT, MAS 2 Tallinn
68 L 15.08.2020 Peetri Mängud 2020 BMX   Spot of Tallinn
69 P 16.08.2020 "King of Tallinn 2020" Baltic Sea Cup II BMX 1 Spot of Tallinn
70 K 19.08.2020 Transtar Temposari V etapp MNT 3 Tõravere
71 N-P 20-23.08.2020 Balti Keti Velotuur MNT UCI Eesti, Läti, Leedu
72 L 22.08.2020 Filter Maanteekarikasari - Suure-Munamäe 4. Rattaralli MNT 2 Haanja
73 P 23.08.2020 Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari VI etapp/ Äkke GP XCO MAS 2 Äkkeküla Spordikeskus
74 K 26.08.2020 Filter Temposari Kiilis - finaaletapp MNT 3 Kiili
75 L 29.08.2020 21. Jõulumäe Rattamaraton/ Estonian Cup VI etapp MAS 2 Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusastaadion ja liikumisrajad
76 P 30.08.2020 EMV teatekrossis MAS EMV Antsla
77 P 30.08.2020 Järva-Jaani 7. Rattaralli MNT 3 Vanatehnika varjupaik (Järva-Jaani, 73301, Järva maakond)
78 L 05.09.2020 Bosch 6. etapp - 23. Tallinna Rattamaraton MAS 2 Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
79 P 13.09.2020 Tartu teate rattamarton ja ühistreening MAS 3 Tartu
80 P 20.09.2020 Tartu rattamaraton MAS 2 Tartu
  P 27.09.2020 Monitor ERP Koidu CX CC 2 Koidu
81 L 03.10.2020 Hiiumaa Rattanädalavahetus 2020 MAS 3 Hiiumaa
82 P 04.10.2020 Tamme karjääri 4. Rattakross MNT 3 Järva-Jaani Tamme karjäär
  L-P 24-25.10.2020 EMV cyclo-crossis CC UCI CN Elva
      Euroopa Meistrivõistlused DHI -
    1-2.02.2020 Maailma Meistrivõistlused cyclo-crossis - Šveits
    14-17.05.2020 Euroopa Meistrivõistlused XCO - Austria
    26-31.05.2020 Maailma Meistrivõistlused BMX - USA
    14.06.2020 Euroopa Meistrivõistlused XCM - Portugal
    26-28.06.2020 Maailma Meistrivõistlused XCO - Saksamaa
    10-12.07.2020 Euroopa Meistrivõistlused BMX - Belgia
    14-19.07.2020 Euroopa Meistrivõistlused trekis (J, U23) - Portugal
    28.07-01.08.2020 Euroopa noorte meistrivõistlused maastikul - Itaalia, Pila
    25.07-9-08.2020 Olümpia Mängud (jalgratta alad)
    5-6.09.2020 Maailma Meistrivõistlused DHI - Austria
    9-13.09.2020 Euroopa Meistrivõistlused maanteel - Itaalia
    20-27.09.2020 Maailma Meistrivõistlused maanteel - Šveits
    26-27.09.2020 Maailma Meistrivõistlused XCM - Türgi
    7-8.11.2020 Euroopa Meistrivõistlused cyclo-crossis -